Poděkování spokojených zákazníků

14.11.2017

Patrick Frey

Hi Tomáš, The Didge arrived safety! Wonderful instrument for traveling! Thanks to you! Wish you a wonderfully autumn!P.S. Greetings from Willi Grimm

23.11.2016

Pavel Fajt

Tomáš Dufek mi právě vyrobil dřevěné ráfky "WooDooFactory" na celou soupravu. Mám javorové bubny Mapex / Black Panther / Black Widou. Sami o sobě velmi znělé, hlasité bubny s plným zvukovým spektrem. Dřevěné ráfky zvuk posunuly. Bubny jsou znělejší, melodičtějši, citlivější a hezčí. Určitě dobrá investice.

12.7.2022

Tomáš Reindl

Ahoj Tome, tak nová roura úplně super! Chvíli jsem si na ni zvykal a pak jsem zjistil, že je to úplně jiné typ nástroje, než moje starší roury. Ona sice nemá úplně stabilní tón, ale je úžasně rychlá, umožňuje rytmicky věci, který jsem předtím vůbec nemohl realizovat. Moc mě baví, už jsem ji otestoval i na koncertě a super! Takže moc díky! 

10.1.2024

Eliška Zichová

Dobrý den, buben v pořádku dorazil. Je nádherně vypnutý. Já před tím měla chlupatý kozí 40 cm a ten se pořád prověšoval a zvuk za moc nestál ani při vysušení. Tohle je pecka.  

13.12.2023 

Pavel Švestka

Dobrý den, zásilka v pondělí v pořádku dorazila. Buben je krásný, zvuk mohutný. Děkuji! 


21.11.2023

Ladislav Rafael Buús

Ještě jednou děkuji za krásně zrenovovanou citeru. Došla v pořádku a vypadá jako nová.  Děkuji a přeji vám ať se vám ve všem daří. L. R. B. 

12.11.2023

Adam Sklenář

Dobrý večer, Cajón hraje úžasně! Moc děkuji!  

12.10.2023

Lenka Savická

Dobrý den, tak kantele dorazilo v pořádku a je krásné! Mám radost, jeho zvuk bude nádherným doprovodem k meditaci. Děkuju a přeju krásný den. 

23.5.2023

Luděk Jirouš

Dobrý den, jen jsem Vám chtěl poděkovat, za nádherný nástroj! Mějte se dobře, s pozdravem Luděk Jirouš.

25.1.2023

Tomáš Myška

Dobrý den, už dávno jsem vám chtěl napsat. Díky moc za nástroj, vyplatilo se na něj počkat. Zní opravdu báječně.  

26.1.2023

Martin Půlpán

Díky moc Tomáši. Btw: buben je boží.  

26.11.2022

Roman Duffek

Vážený pán Tomáš Dufek, didgeridoo šťastne dorazilo. Veľmi sa mi páči. Farba aj štruktúra dreva je ešte krajšia ako na fotografii. Má aj veľmi pekný zvuk. Treba ešte nejaký čas trénovať, pretože teraz na začiatku sa ten pekný zvuk nepodarí vždy. Ďakujem za všetko. 

Zuzana Bejlková

20.7.2022

Pane Dufku, buben i palička dnes přišly a jsou prostě parádní! ještě jednou děkuji.  

1.7.2022

Daniel Czyz

Dobrý den,buben jsem obdržel, je zcela v pořádku, perfektně zní. Jsem za něj moc rád, děkuji, precizní práce :) 

4.7.2022

Kamil Kantor

Děkuji vám za váš skvostný nástroj. Jilm excelent je úžasný. Je to jedinečný nástroj. Jsem mírně pokročilý, dá se říct zvládám už hodně tonů a různých vibrací, ale teď mně čeká cyklický dech. Ať v této práci pokračujete, budu vaši ridu opatrovat a s láskou hrát .  

 

7.6.2022

Renata Kuběnková

Pane Tomáši, didgeridoo dorazilo v pořádku, je nádherné...Teď už se jen učit.  Mockrát děkuji.

21.4.2022

Jaroslav Sádecký

Ahoj Tome, včera večer mi přišel buben, je krásný a zvuk úžasný. Děkuji mnohokrát. 

15.7.2021

Markéta Kotková

Dobry den pane Dufku, chtěla bych Vám moc a moc poděkovat za chřestidlo. Těžko se mi hledají slova, protože jich přichází velmi mnoho - pokaždé, když ho vezmu do ruky. Jednoduše - je to vice než věc, je velmi citlivé - vnímá a sděluje. Je napojené na to, co je nejčistější v nás a pracuje na obnově Ducha. Zvuk u ucha převede mozek do jiné dimenze, a tak to má byt. Oko na držadle nemá chybu : ). Barva je skvělá, stejně tak znaky - mužský a ženský princip - Spirit a Zem. Dekuji.

17.6.2021

Margarita Manev

Tomasi, zdravime z kopce a dekujeme,didge uz tu zni i s vokaly - duetem dvojcatek - idealni background do zdejsi bukolicke krajiny.

26.3.2021

Martin Strnad

Dobrý den, Pane Dufek. Včera jsem převzal buben a musím říct, že je přímo úžasný! Jste Mistrem svého oboru :) 

3.1.2021

Pavla Jelínková

Dobrý den pane Dufku,moc Vám za vše děkuji, kolébka dojela v pořádku, je to překrásný nástroj. Ohlasy jsou velmi dobré, měla jsem klientku, která prodělala covid s těžkým průběhem a po terapii je jako rybička. 

14.12.2020

Gažovčiak Juraj 

Dobrý deň. Takto zhruba po roku alebo po dvoch - ten čas letí - si dovolím pripomenúť svoju maličkosť. Kupoval som od Vás didgeridoo niekoľko kusov a dodnes trvajúca kvalita a krásny zvuk tešia moje uši. Rád by som sa spýtal, keďže vyrábate rôzne hud. nástroje, či ste už mali možnosť vyrábať japonskú píšťalu Šakuhachi. U nás sa pomerne dosť ťažko zháňa. A keďže mám z Vašimi nástrojmi len pozitívne skúsenosti, ste ma napadli ako schodná možnosť.

14.12.2020

Standa Šnábl 

Zdravím, moc děkuji za parádní nástroj. K pořádné zkoušce jsem se dostal až teď o víkendu a musím konstatovat, že s herními vlastnostmi jsem nadmíru spokojen, přesně takové didge jsem hledal. 

25.11.2020 

Vladimír Tomek

Dobrý den, Tomáši - didgeridoo včera přišlo a naživo vypadá mnohem líp než na fotkách, takže moc díky za odvedenou práci. Jsem moc spokojený. Zvuk je hutný a hodně hluboký, což se mi moc líbí. Jsem zvědavý, jak se to povede kačence rozehrát, protože si žádá trochu víc tlaku. To se ale poddá. Takže moc díky a ať se daří.

25.11.2020

Miroslav Hartl

Je to krásná větev ten dis. Náustek to jsem neodolal a musel jsem si i fouknout a ozkoušet, dcera bude nadšená ten rozměr náustku je přesně to co mě vyhovuje těch 31 je super. 

11.11.2020 

Jitka Pášmová

Dobrý den, chrastítko dorazilo v pořádku a je úplně super. Má skvělou energii. Moc děkuji. Ať se Vám daří. S přáním pěkného dne Jitka Pášmová. 

8.11.2020

Ladislav Novotný

Dobrý večer, Tomáši, nástroj nádherně zní, konečně jsem měl teď více času se s ním seznámit, po pár laických pokusech od pondělí jsem konečně objevil to pravé, drnčí mi celé tělo, a kolegové obdivují i přerodu v nástroji. Dekuji za toto povznesení.

15.10.2020 

Pavlína Votkeová

Děkuji Vám velmi za rychlé dodání, precizně zabalených, ale především vyrobených, nástrojů. Mým hlavním přáním byla kantela. Stejně, jako jsem byla kdysi nadšená z Vašeho šamanského bubnu, jsem i nyní nadšená z kantely. Nádherný zvuk, nádherná práce. I ostatní nástroje najdou své místo v mé "sbírce". Zejména berimbau je pro mě velkou výzvou :)

15.10.2020 

Miroslav Hartl

Jsem si dnes poprvé zahrál na váš výtvor a je to famózní čtyři druhy přefukú na fanfáry, flétna krásně a hluboké tóny opravdu exklusive jsem velice spokojený. Já osobně musím poděkovat za vaši práci za to, že v naší zemi existuje tvůrce nástrojů jako jste vy klobouk dolů. 

12.10.2020

Vlasta Arztová

Vážený pane Dufku, právě ke mně dorazil (perfektně zabalený)JASAN ELEGÁN. Je nádherný, opravdu hodný svého jména!Těším se, až se z něj o Vánocích bude radovat i můj syn a až ho (časem) rozezní. Bude to pro něj zajímavá výzva. S díky, obdivem a přáním blahodárných vibrací .

 

30.7.2020

Michal Gondáš

Dobrý den, chtěl bych vám poděkovat za úžasné hudební nástroje. Pořídil jsem si od vás už 3 didgeridoo a jsem s nimi velmi spokojený. 

29.6.2020

Zloseliť Matěj 

Dobrý den, dnes sem od vás v hudebninách koupil šamanský buben, hned sem se musel podívat na další nástroje. Buben je naprosto úžasný, krásná práce.  

9.5.2020

Naděžda Elpis Smazová

Tome, díky, sansula je skvělá , Naďa.

8.5.2020

Zdeněk Čepička

Čau Tome, díky za bubínek je parádní a Háně je nadšená.

29.1.2020

Petr Hladík

Dobré odpoledne Tomáši, hlásím, že cajon už v pořádku dorazil a že je naprosto úžasný :) - všecko funguje ještě lépe, než jsem si představoval; bas (i v souzvuku s činelkami - to je skvělé řešení), citlivost dalších tónů, klapací roh, dečka - jsme se Zuzkou oba nadšení, v neposlední řadě i z barvy a vůbec povrchové úpravy.

14.11.2019

Iva Jindřichová

Hlásím, že buben dorazil v pořádku a je naprosto skvělej! Krásná práce, mám z něj velkou radost.

31.10.2019

Jana Polínková

Buben je doma velké díky je báječný.Přeji ať se vám daří.

27.8.2019

František Václav Kratochvíl

Tak po roce dávám zpětnou vazbu. Nástroj hraje úžasně, není jediná věc, na kterou bych si mohl stěžovat. Po nějaké době jsem ho trochu přeladil, abych zjednodušil hru historických písní a hlavně abych ladil s naší dobovou kapelou. Všude budí velký zájem, na poslední akci jsem dokonce asi pěti lidem na Tebe dával kontakt, jeden mi teď ještě zpětně píše, že by si ho také pořídil.

19.5.2019

Karel Král

Díky za skvělý nástroj. Ještě jednou díky za váš buben, opravdu moc jsem si ho oblíbil. A víte kterou paličku používám nejraději? Právě tu ovčí, co se mi tolik nelíbila. 

24.4.2019

Jakub Gaja - SNAGA : Jeden kmen

Ahoj, chtěl jsem ti poděkovat za ten obří buben. Hraje vážně skvěle, ale musíme se s ním ještě učit. Před čtrnácti dny jsme hráli na velkém pódiu a zvukaři dal celkem zabrat...ale ten zvuk byl impozantní....a budil i velký dojem svým vzhledem. Za měsíc ho otestujeme v hradní kapli, tak jsem zvědav. Ještě jednou díky za skvělou práci. Určitě se ozveme s další zakázkou! Tak ať se daří!

27.3.2019

Bošina Tomáš

Dobrý den, buben již dorazil a musím říct, že prvotní pocity jsou úžasné, nádherná práce, tímto bych vám chtěl velice poděkovat za tak fenomenální dílo.

10.1.2019

Dagmar Poláková

Dobrý večer, didgeridoo dorazila dnes, moc děkuji, je nádherná, lehká, úžasné hraje, mně to D vyhovuje nejvíce. 

14.12.2018

Juraj Gažovčiak

Dobrý večer. Didgeridoo je nádherné a splnilo predstavy aj po vizuálnej stránke aj po hudobnej stránke. Struny sú v poriadku, pri najtenšej mám pocit že budem trochu dolaďovať. Ich počet aj rozmiestnenie ponúka nové možnosti. Tak už len nájsť v tomto predsviatočnom zhone čas na sebarealizáciu a bude to v pohode. Ďakujem. Som rád, že som na Vás a Vašu tvorbu natrafil. Cítim sa byť po dlhom čase duševne obohatený a oslovený. Prajem veľa síl do ďaľšej tvorby a príjemné prežitie vianočných sviatkov s čo najintenzívnejšími prežitkami. 

14.12.2018

Igor Dzureň

Dobrý deň prajem, didgeridoo je doma. Ďakujem krásne, je to nádherný nástroj a už sa spolu spoznavame.

28.9.2018 

Juraj Gažovčiak

Dobrý večer. Tak už to prišlo. Je to nádherný nástroj, mám radosť. Ďakujem s pozdravom.

8.8.2018

Kuželová Radka

Dobrý den pane Dufek, buben došel v pořádku a má nádherný zvuk ......díííky.

26.6.2018

Randisová Kateřina

Děkuji, oba šamanské bubny jsou úžasné.

20.6.2018

Pavlína Votkeová

Právě mi přišel splněný sen. Děkuji Vám, pane Dufku. Šamanský buben je nádherný. Na pohled i na poslech.

30.5.2018

Jiří Ondrušák

Zdravíma i já děkuji za zpříjemnění života Vašimi nástroji.

28.5.2018

Jan Kohout

Zdravím, ještě jednou děkuji za nastroj, je boží.

10.5.2018

Pavel Rezi Rösner

Je boooožíííí. Krásný. Pěkně jsi ho dal! Klobouček, děkuju mockrát. Už na něj bublám. Pecka! Jsi moc šikovný. A jak jsi to rychle zvládl, ... total expres. Ještě jednou děkuju moc.

28.2.2018

Tomáš Matoušek

Ahoj, buben dorazil v pořádku... luxusní zabalení... nádhernej nástroj... fakt moc díky, určitě máš ode mě maximální doporučení...ta palička je taky super, zní o dost líp než ta tympánová...

29.1.2018

Lucie a Eduard Havlickovi

Dobrý den,chtěli jsem Vám ještě jednou poděkovat za parádní nástroje doma se nám podařilo je rozeznít a jsem velmi spokojeni. Přejeme mnoho zdaru v další tvorbě. 

27.11.2017

Ondřej Straka

Ahoj Tomáši, didgu už mám doma, je jak nová, udělals mi fakt radost. Moc díky. Ať se Ti daří!

9.11.2017

Václav Blechta

Ahoj,zakoupil jsem Didgeridoo v Praze v Music City. Zřejmě pochází z tvých rukou. Chci jen poděkovat za pěknou práci. Jsem úplný začátečník, ale rozhodl jsem se hrát. Ten pocit, když se to jen rozezní, je nádherný.

8.11.2017

Martin Ludvík

Ahoj Tome, didge dneska v pořádku dorazilo! Děkuji Ti moc za perfektní a čistou práci... Napojení náustku je skvělé (i sám náustek) - pro mě je šířka otvoru přesná, i tvar na dosednutí na rty - super! Moc se mi také líbí úprava lakem - jak vnitřek tak i venek, barva navazuje na moji původní, no prostě naprostá :) spokojenost!

7.11.2017

Petr Mader

Ahooj Tome, hlásím, že nástroj dorazil v pořádku, náustek vypadá úžasně, skvělá práce!

2.11.2017

Linda Exlová

Dobrý den, nástroj dnes v pořádku dorazil. Nádherná práce a zvuk, jsem moc spokojená.

10.8.2017

Anna Zástavová

Buben je úžasný, to jsem ani nečekala, ten zvuk božský..., smekám před Vámi, opravdu. Děkuju mockrát!

12.7.2017

Holec Dominik

Dobrý den,v pohodě jenom jsem se už nemohl dočkat. Právě mi dorazila a je přesně podle mých představ. Krásná práce a hraje luxusně!.

24.5.2017

Honza Hakr

Ahoj Tome, šamaňák dorazil dnes v pořádku, má parádní zvuk, díky moc. Myslím, ze udělá Wiodwardovi velkou radost :-) Mej se H.

22.5.2017

Ivana Rea

Dobrý den, moc děkuji ještě jednou za dodání příčky do bubnu, už mi dorazil, tak se kochám..  Hraje se na něj stále dobře (není žádné omezení pohybu levé ruky po bláně) a při hře šamanským způsobem je to lepší.

23.4.2017

Klára Veselá

Milý Tomáši, kantelou jsem zcela nadšena, oslovuje moje srdce a nejen moje... dnes u nás byla návštěva a mají o kantelu po hodinovém brnkání zájem. Děláte úžasné věci, již teď se těším, jak na ni budou hrát děti při mých muzikohrátkách.

29.3.2017

Ondrej

Dakujem za skvele odvedenu pracu, hra sa na nom vyborne!, otestovane aj vonku aj vnutri aj s indoorom aj s outdoorom..

1.3.2017

Ondrej Kaluzak

Zdravim, pred nejakou dobou som si kupoval od Teba jilmove didgeridoo a chcem vyjadrit velku spokojnost, posunulo ma to niekde dalej a je to skratka vyborny nastroj, dobre sa na nom hra, hlavne prefuky idu jedna radost.

27.12.2016

Markéta Honomichlová

Dobrý den, buben dorazil a oprava je krasná, moc děkuji.

26.12.2016

Eve Hus

hi tomas,we already have two of your didgeridoos (from wood of the elm) and like them very much. your work is really great! everybody who sees and plays on of the didgeridoos loves them (:our question is: do you also make didgeridoos on enquiry? we would love to have a didgeridoo from the wood of the willow tree.so please tell us if you would make this and what are the conditions.thanks, many greetings from portugal momo n eve

22.12.2016

Tomáš Remeš

Zdravim, tak k baliku sem se dostal až dnes, didgeridoo je tedy luxusni! Jen tedy dost neskladné..je to obr :-) ...

16.12.2016

Eva Richterová

Dekuju. Urcite to neni posledni nastroj,co si od vas kupuju. At se vam dari. Eva

26.10.2016

Iwan Hrozný

Tak že prišlo to a všetko je v poriadku... dokonca hrá aj bez elektriky ;) ešte raz vrelé dík. Pekný deň...

23.10.2016

Ivana Kuchařová

Dobrý den, moc děkuji za fanfrnoch i kalafunu. Zní to skvěle, i když musíme hrát my dospělí, děti to nezvládnou.

13.9.2016

Darius Brümmer

Cau Tome. Covece nastroje tak dobre hraji...a tak te zdravim Darek.

11.9.2016

Martin Cikhart

Ahoj Tomáši, děkuju. Jeden nástroj od tebe již mám a jsem 100% spokojen.

5.8.2016

Martin Špitt

Přišlo v pořádku, pěkný dunibuch!

17.7.2016

Jana Nepita

Dobrý den,ráda bych vás informovala, že nástroje nám dorazily krásně včas, manžel byl překvapený, nadšený.Buben je jasný má nádherný zvuk a na didgeridoo začínáme pilovat techniky :-) oba to jsou nádherné nástroje.Ráda bych Vám poděkovala.

15.6.2016

Zuzana Bobrovová

Dobrý večer, vrčící dřeva dorazila v pořádku, jsou krásná.

15.6.2016

Lukáš Kamas

Dobrý večer, dnes jsem převzal Vámi zaslaný šamanský buben a musím přiznat, že tohle jsem opravdu nečekal. Jsem opravdu moc rád, že jsem nakonec zvolil Váš výrobek, protože nejen že naplnil moje očekávání, ale výrazně převýšil. Zvuk perfektní, zpracování výborné, je na bubnu vidět kus opravdu velmi kvalitní práce. Takže moc děkuji, jsem maximálně spokojený (a že mi už pár bubnů rukama prošlo). Rozhodně budu Vaše bubny doporučovat dál a třeba si zase někdy rozšířím osobní sbírku. Ještě jednou děkuji.

15.6.2016

Tomáš Remeš

Zdravím, tak v pondělí mi došel balík a oba dva jsou tedy perfektní výstavní kousky! Dominant je tedy pořádná roura. Děkuji mnohokrát, ať se daří!

20.5.2016

Pavel Bokvaj

Dobrý den, naprostá spokojenost a jde mi to :) je super, jak nesmírně modulární celá ta hra je. Teď se ještě naučit kontinuální dýchání.

23.2.2016

David Spisar

Dobrý den, didgeridoo v pořádku dorazila a je nádherná. Děkuji.

31.1.2016

Stanislav Kubík

Dobry den, jen jsem chtel pochvalit nove nastroje je to krasna prace a hraji uzasne. Jsem moc rad ze jsem vymenil. Krasny den a mnoho uspechu Standa.

25.1.2016

Michal Bukaj

Ta jílmovka co jsem od tebe kupoval v Dis je super.

14.1.2016

Jaroslav Sáďa Sádecký

Dobrý den, Váš bodhrán je super, moc si to užívám. Jsem nadšený a spokojený děkuji ještě jednou.

3.12.2015

Tomáš Remeš

Dobrý den, jen sem Vám chtěl napsat, že jsem s objednaným zbožím velmi spokojen! Korálovka je po zvukové a vzhledové stránce perfektní, přesně tohle sem hledal...opravdu krásný kousek! Děkuji mnohokrát, přeji hezký den..ať se daří!

30.10.2015

Jiří Veselý

Dobrý den, dnes jsem od Vás dostal didgeridoo Jilm McMacek 50, je nádherné a má parádní zvuk.

29.10.2015

Matěj Pavlík

Dobrý den, balíček dorazil. Byl jsem příjemně překvapen malbou. Ještě jednou děkuji.

15.10.2015

Milada Vetráková

Dobrý den, chtěla bych poděkovat za didgeridoo, už včera jsem se s ním radovala.Moc děkuji a přeji krásné dny.

4.10.2015

Lenka Kosková Třísková

Zboží dorazilo a všude vládne maximální spokojenost! Tisíceré díky!

15.6.2015

Jirka Pejša

Ahoj Tomáši, předně bych chtěl napsat, že jsem nedávno koupil nástroj od tebe, jedná se o Didgeridoo, jilm, laděno na D a hraje úžasně. Zúčastnil jsem se i workshopu hry u Ondry Smeykala, kde byly nástroje od tebe a jedním slovem Krása. V tom co děláš jsi z mého pohledu mistr, fandím ti!